KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
28 Mayıs 2008 - Çarşamba 00:09 Bu haber 380 kez okundu
 
İNOSEF 2008 TÖRENLE İZLENİME AÇILDI
EL EMEĞİ GÖZ NURU ESERLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI
- Haberi
İNOSEF 2008 TÖRENLE İZLENİME AÇILDI

İnegöl belediyesi ve ilçe mem nün işbirliği ile bu yıl 4. sü düzenlenen İnegöl okulları sosyal etkinlikler festivali inosef 2008 bugün hikmet şahin kültürparkı içerisindeki uluslar arası fuar merkezinde düzenlenen törenle izlenime açıldı.

 

Açılış törenine İnegöl protokolünün yanı sıra bursa vali yardımcısı ali rıza çalışır ve il milli eğitim müdürü Atilla gülsar ile çok sayıda öğrenci katıldı.

 

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan törende ilk konuşmayı yapan ilçe mem Mehmet baştürk, 1 yıldan beri öğrencilerin bir arada sergilenmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Belediye başkanı Alinur aktaş ise, her okulun kendi bünyesinde çalışma yapmasından çok her okulun ortak bir alanda ürünlerini sergilediği birt fuar düzenlemeyi amaçlayarak yola çıktıklarını, 2005 yılındna ilkini düzenlediklerini inosefin bu yıl 4. sünü gerçekleştirdiklerini ifade etti.

 

 

İl milli eğitim müdürü Atilla gülsar ise, kalkınmanın 1. şartının eğitim olduğunu belirterek başladığı konuşmasında inosefte gördüğüm manzara beni çok duygulandırdı. İnegölde eğitim adına güzel şeylerin olması bize mutluluk veriyor. Diye konuştu.

 

Kaymakam durmuş gençer ise, inosefin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen ve okul müdürlerine teşekkür etti.

 

Törende sojn konuşmayı ise Bursa vali yardımcısı ali rıza çalışır yaptı.

 

Yapılan konuşmaların ardından İnegöl okulları sosyal etkinlikler festivalinin açılışı yapıldı.

 

Açılış sonrasında yenice belediye başkanı Ramiz yiğit yenice beldesindeki okulların yanı sıra halk eğitim merkezi ve inegölde eğitim öğretimini sürdüren okulların stantlarını gezdi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNOSEF, 2008, TÖRENLE, İZLENİME, AÇILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.