KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
16 Eylül 2010 - Perşembe 14:52 Bu haber 169 kez okundu
 
İNULAŞ FORTİS BANK İLE ANLAŞTI
İNEGÖL TOPLU ULAŞIM SİSTEMİ’NİN PARA TRAFİĞİ FORTİS BANK TARAFINDAN YÜRÜTÜLECEK.
GÜNDEM Haberi
İNULAŞ FORTİS BANK İLE ANLAŞTI

İnegöl Belediyesi tarafından ilçedeki ulaşım sahalarının hepsini bir çatı altında toplamak için uygulanmaya başlanan ve kardeşlik projesi olarak adlandırılan İnegöl Toplu Ulaşım Sistemi’nin (İTUS) para trafiğinin Fortis Bank tarafından yönetilmesine ilişkin protokol dün imzalandı. Yapılan görüşmeler neticesinde Belediye Başkanlık binasında bulunan encümen salonunda İnegöl Belediyesi İNULAŞ ve Fortis Bankası arasında imzalanan protokol gereği sistem dahilindeki üyelere de promosyon verilecek.

 

İmza töreninde bir açıklama yapan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir buçuk yıldır sistemin oturması adına büyük çaba harcadıklarını kaydetti.

 

Fortis Bank adına konuşan Koordinatör Birol Kaya ise, “Anlaşma kapsamında İnegöl ve beldelerinde hizmet veren toplu taşıma otobüslerinde kullanılan kartların kart dolum işlemleri 5 yıl boyunca Fortis Bank aracılığıyla yapılacağını söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından taraflar karşılıklı olarak söz konusu protokolü imzaladılar.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNULAŞ, FORTİS, BANK, İLE, ANLAŞTI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.