KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 15:34 Bu haber 26413 kez okundu
 
İşte Bursa'daki Korona virüs vaka ve iyileşen hasta sayısı
Memur-Sen Bursa Temsilcisi ve Sağlık-Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül Kanal ON6 ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
BURSA HABER Haberi
İşte Bursa'daki Korona virüs vaka ve iyileşen hasta sayısı

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını ülkemizi de etkisi altına aldı. Bununla birlikte alınan tedbirler kapsamında virüsle mücadele sürerken diğer yandan da testler yapılmaya devam ediyor. Memur-Sen Bursa Temsilcisi ve Sağlık-Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül'de Kanal ON6 ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programına görüntülü olarak katıldı.

 

Bursa'da koronavirüsle yürütülen mücadeleye ilişkin önemli bilgiler veren  Yünkül, vaka sayısını da açıkladı. Yünkül yaptığı açıklamada,  Bursa'da koronavirüse yakalanan hasta sayısının yaklaşık 3 bin, iyileşen hasta sayısının ise 1000 civarında olduğunu  belirtti. 

 

Yünkül ayrıca, bu süreçte Bursa'da 300 civarında sağlık çalışanının da koronavirüse yakalandığını,vefat eden ya da yoğun bakımda olan sağlık çalışanının olmadığını kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İşte, Bursa'daki, Korona, virüs, vaka, ve, iyileşen, hasta, sayısı,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.