KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 15:04 Bu haber 9854 kez okundu
 
İYİ Parti İl Teşkilatından, İlçe Teşkilatlarına pandemi sonrası "Hayırlı Olsun" ziyareti.
İl Başkanı Uzm. Dr. Yahya Bahadır ve İl Yöneticileri; kongresini tamamlayan 16 ilçe yönetimine pandemi sonrasında "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu.
SİYASET Haberi
İYİ Parti İl Teşkilatından, İlçe Teşkilatlarına pandemi sonrası

Ziyarete Genel Başkan Yardımcıları ve Bursa Milletvekilleri Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu ve Ahmet Erozan’da katılarak ilçelerin sorunlarını ilçe başkanlarından dinledi.

İl Başkanı Uzm. Dr. Yahya Bahadır;

Zorlu ve sıkıntılı bir süreci geride bıraktığımız bu günlerde hem sizlere kongre sonrası hayırlı olsun diyebilmek, hem de ilçelerimizdeki salgın süresince yapmış olduğunuz çalışmalar ile partimizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için teşekkür etmek için aranızdayız.

Önümüzdeki günlerde, sizin de görmüş olduğunuz gibi eski normallerden öte kendi normalleşmemizi İYİ insanlar olarak gerçekleştirme zorunluluğu doğmuştur. İYİ insanlar pandemi süresince cephelerini terk etmeyerek Bursa'lıların yanlarında dimdik durmuş ve vatan sevgilerini bir kez daha kanıtlamıştır. Genel Başkan Yardımcılarımız Covid-19 salgını  ile gelen sorunlar ve bu sorunlara genel merkezimizin ürettiği politikaları sizler ile paylaşırken aynı zamanda ilçenizdeki sorunları dinleyerek bunları Ankara’da en yüksek perdeden 85 milyon vatan evladına anlatmak için burada bizler ile birlikteler. Şunu bilmeliyiz ve vatandaşlarımıza anlatmalıyız ki ülkemizde sorunların Çözüm adresi İYİ Parti ve yorulmak bilmeden çalışan kadrolarıdır. Hepinizi sevgi ve saygı ile kucaklıyorum.” Dedi.

 

Genel Başkan Yardımcıları Tatlıoğlu ve Erozan; İlçe Başkanlarının konuşmalarını not alarak bölgesel konulardaki sorunların en kısa zamanda çözülebilmesi için gerekli adımların atılacağını belirtti. Erozan; “Corona iktidar için neredeyse fırsata dönüşmüş duruma vesile oldu. 1 kişiye onlarca görev yükleyerek, atama bekleyen yüzbinlerce diplomalı evladımızın haklarını da gasp etmiş oldular. Sokağa çıkma kısıtlamasında kendi yandaşlarının çevre katliamı yapmalarına göz yumarlarken, söz verdikleri halde vatandaşlara ücretsiz dağıtamadıkları maskeyi 1 lira bedelle vermeyi lütuf saydılar. İlçe teşkilatlarımızı zinde gördüm. İçinizdeki ülkemize hizmet sevdasının geleceğe yön vermesini her zaman diliyorum.” Dedi.

 

Toplantılarda söz alan İsmail Tatlıoğlu;

“İl Yöneticilerimizle birlikte aranızdayız. Pandemi nedeniyle bir araya gelemedik. Uzun bir süre sonrasında da olsa yine birlikteyiz. Genel sorunlar bu salgın sürecinde  katlanarak devam etti ve etmeye de devam edecek gibi gözüküyor. Aynı zamanda da tarım şehri olan Bursa bu aylarda arka arkaya yaşadığı sel ve dolu nedeniyle dağ ilçelerimizde ciddi bir rekolte kaybına uğradı. Konuyu TBMM Kürsüsünden ‘Afet Bölgesi’ ilan edilmesi için en yüksek perdeden seslendireceğim. 16 ilçemizi gezdik, gördük. Sıkıntıları ajandamıza yazdık. Yaşadığınız ilçede sorunları çözmek istiyorsanız önce samimi sonrasında da İYİ insan olmanız lazım. Biz İYİ insanlar olarak çıktığımız bu manevi yolda her zaman hemşerilerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz. Aynı azimle aynı kararlılıkla. Bursa İYİ’leşecek!” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Teşkilatından,, İlçe, Teşkilatlarına, pandemi, sonrası, "Hayırlı, , Olsun", ziyareti.,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.