KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Haziran 2020 - Pazar 16:04 Bu haber 27560 kez okundu
 
Kısıtlama bitti Bursalılar piknik alanlarına akın etti
Hafta sonu kısıtlamasının bitmesini fırsat bilen Bursalılar, pazar gününün tadını çıkarmak için mesire alanlarına akın etti. Aylar sonra aileleriyle pikniğe gelen vatandaşlar yeşilin ve doğanın keyfini çıkardı.
BURSA HABER Haberi
Kısıtlama bitti Bursalılar piknik alanlarına akın etti

İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeyle park, bahçe, piknik ve mesire alanları vatandaşların kullanımına açılmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasını kaldırmasının ardından haftalar sonra kısıtlamasız ilk hafta sonunda vatandaşlar açık olan mesire alanlarına akın etti. Aileleriyle ve arkadaşlarıyla ormana koşan vatandaşlar voleybol, okey ve tenis oynadı. Semaverde çaylarını demleyen ve mangallarını yakan vatandaşlar gönüllerince eğlendi. 
 

 
  Sıcak havadan bunalan çocuklar derelerde serinledi 
  Hafta sonu kısıtlamasının kaldırılmasının ardından aylar sonra hafta sonu dışarıya çıkan aileler temiz hava ve doğanın tadını çıkardı. Havaların sıcak olması nedeniyle evlerinde bunalan çocuklar, mesire alanlarında bulunan derelere girerek serinledi. Uludağ'dan gelen derelerdeki buz gibi suyun tadını çıkaran çocuklar renkli görüntüler oluşturdu. 
  Ayrıca mesire alanlarına giden vatandaşların oluşturduğu kalabalık drone ile böyle görüntülendi. 
                       
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kısıtlama, bitti, Bursalılar, piknik, alanlarına, akın, etti, , ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.