KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
08 Mayıs 2008 - Perşembe 00:11 Bu haber 245 kez okundu
 
KOÇFEST, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ`NDEYDİ
ÜNİVERSİTELİLER ŞEBNEM VE HAYKO İLE ÇOŞTU
- Haberi
KOÇFEST, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ`NDEYDİ

Koç holdingin 2006 yılında 80. yıl etkinlikleri kapsamında başlattığı koçfestin 3. sü 2 mayıs tarihinde mersin üniversitesinden başladı. 

 

Koçfest kapsamında Uludağ Üniversitesi`nde düzenlenen yaz şenliklerinde sahne alan ünlü sanatçı Şebnem Ferah ve Hayko Cepkin, üniversiteli hayranlarını coşturdu.

 

Ücretsiz olan festivalde, gündüz aktivitelerinde eğlence ve oyunlar ile coşan öğrenciler doyasıya eğlenerek, ders stresini attılar.

 

KOÇFEST’e, Koç Topluluğu şirketleri sürprizlerle dolu,  eğlenceli ve  bol  hediyeli  aktivitelerle katılarak festivali bir şenliğe dönüştürdü.

Gündüz farklı oyunlarla eğlenerek sınav stresinden uzaklaşan öğrenciler,  geceleri ise konserlere katılıyor. Yaşadıkları yoğun sınav stresini yaz şenlikleriyle atmaya çalışan öğrenciler, ilk olarak ünlü sanatçı Şebnem Ferah`ın şarkılarıyla coştu. Kampustaki konser alanını dolduran yüzlerce öğrenci, sanatçının parçalarına eşlik ederek eğlendi. Ardından öğrenciler, sahne performansıyla dikkat çeken Hayko Cepkin`i dinledi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KOÇFEST,, ULUDAĞ, ÜNİVERSİTESİ`NDEYDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.