KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
21 Mayıs 2008 - Çarşamba 00:10 Bu haber 190 kez okundu
 
KOLTUK DÖŞEME ATÖLYESİNDE YANGIN ÇIKTI
YANGIN, BÜYÜMEDEN KONTROL ALTINA ALINDI
DÜNYA Haberi
KOLTUK DÖŞEME ATÖLYESİNDE YANGIN ÇIKTI

Bugün saat 15.00 sıralarında Ertuğrulgazi Caddesi numara 107 adresindeki, Sadettin Çiçek’e ait Çiçek Koltuk Mobilya’nın dördüncü katındaki döşeme atölyesinde yangın çıktı.

Döşeme işleminde kullanılan komprösördeki elektrik kontağından çıktığı belirtilen yangına, İnegöl Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 32 metrelik merdivene sahip itfaiye aracının da aralarında bulunduğu 4 adet itfaiye aracı ile müdahale ettiler.

Sünger gibi çabuk tutuşan maddelerin bulunduğu atölyedeki yangına, merdivenli itfaiye aracı ile yukarıdan müdahale edilmesi, yangının kısa sürede kontrol altına alınıp, söndürülmesinde etkili oldu.

 

Yangından ve söndürme çalışmalarında kullanılan sudan etkilenmemeleri için, Çiçek Koltuk Mobilya binasının mağaza bölümlerindeki mobilyalar hızlı bir şekilde dışarıya taşındı. İtfaiye ekiplerinin özverili bir şekilde çalışmasıyla dördüncü kattaki yangının alt katlara yayılması engellenerek, zararın büyümesi önlendi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KOLTUK, DÖŞEME, ATÖLYESİNDE, YANGIN, ÇIKTI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.