LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Haziran 2008 - Salı 00:08 Bu haber 269 kez okundu
 
KURTULUŞSPOR`DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU
BAŞKANLIĞA HAYATİ DEMİRAY GETİRİLDİ
- Haberi
KURTULUŞSPOR`DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

İnegöl’ün Bursa bölgesi Süper Amatör Lig’deki en kıdemli temsilcisi Kurtuluşspor’da Başkanlığa Hayati Demiray getirildi. Sarı-Kırmızılılarda eski yöneticilerin yanı sıra yeni isimlerinde yer aldığı iddialı bir yönetim oluşturuldu.

Sportif başarılara rağmen her yıl yaşanan yönetim sıkıntısını bu yılda yaşayan Kurtuluşspor, olağan genel kurul ve ardından yapılan ertelemeli ikinci toplantıda başkanlık için aday çıkmaması üzerine kısa bir süre geçici yönetimle yönetilirken, eski yöneticilerden Hayati Demiray’ın hazırladığı yönetim görevi devraldı.

 

 Önceki gün kulüp tesislerinde yapılan toplantıda yönetim açıklanırken, Hayati Demiray’ın Başkanlığındaki yönetim kurulunda Mesut Yetiş, Mahmut Durmuş, Alper Tunga Ercan, Murat Şirin, Ünal Vurgun, Gülbey Koçan, Sami Özen, Erdinç Altınöz, Halil İbrahim Divli, İbrahim Çalışkan, Yusuf Karaca, Ünal Tiryaki, Ali Savaş Kazanç, Feti Çiçek, Ahmet Mestan, Münür Engin, Metin Kocatürk, Ali Başol, Hasan Yetim, Bedrettin Arı ve Erdoğan Mut yer aldılar.

 

Basın toplantısında konuşan Başkan Hayati Demiray, güzel bir yönetim oluşturduklarını, hedeflerinin, uyumlu bir çalışma ile takımı son iki yılda olduğu gibi terfilere taşıyarak, ciddi bütçeli takımlar karşısında, mütavazi bütçeler ile güzel başarılar elde etmek olduğunu söyledi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KURTULUŞSPOR`DA, YENİ, YÖNETİM, BELLİ, OLDU,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.