KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
22 Mayıs 2008 - Perşembe 00:10 Bu haber 215 kez okundu
 
MESLEK YÜKSEK OKULU BAHAR ŞENLİĞİ SONA ERDİ
ÖĞRENCİLER, ŞENLİKTE DERS STRESİNİ ATTILAR
- Haberi
MESLEK YÜKSEK OKULU BAHAR ŞENLİĞİ SONA ERDİ

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu (İMYO) Müdürlüğünün nezaretinde öğrenciler tarafından düzenlenen 3. Öğrenci Bahar Şenliği, dün okul Yerleşkesi bahçesinde Voleybol karşılaşması dörtlü turnuvası ile başladı.

 

Çeşitli yarışmaların ve etkinliklerin düzenlendiği Şenliklerin 2. gününde ise ilk olarak Dumlupınar anaokulu öğrencileri çeşitli gösteriler sundu.

 

Düzenlenen ses yarışmasında ise öğrenciler birinci olabilmek için kıyasıya yarıştı.

 

Tekstil bölümü öğrencilerinin hazırladığı birbirinden şık ve iddialı elbiseler jürinin beğenisine sunuldu. Tasarım yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini belediye başkanı Alinur aktaş verdi.

 

Şenlik kapsamında düzenlenen 4 lü voleybol turnuvasının finali ticaret meslek lisesi ile küçükçalık lisesi arasında oynandı.  Final maçının ardından küçükçalık lisesini mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan ticaret meslek lisesi voleybol takımına ödülünü meslek yüksekokulu müdürü yrd. Dç. Dr. Yahya ışık verdi.

 

Şenlik kapsamında belediye başkanı Alinur aktaş düzenlenen panelde öğrencilerle bir araya geldi. Başkan aktaş öğrencilere belediyenin işleyişi ile bilgiler verdi.

 

Öğrencilerin gün boyu düzenlenen çeşitli aktivitelerle bol bol eğlenip ders stresini attıkları bahar şenlikleri,  halk oyunları gösterisiyle sona erdi.

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MESLEK, YÜKSEK, OKULU, BAHAR, ŞENLİĞİ, SONA, ERDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.