KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
31 Ağustos 2010 - Salı 15:17 Bu haber 167 kez okundu
 
MOBİLYA REKLAMLARI MEYVE Mİ VERİYOR ?
UCUZ MOBİLYAYA BÜYÜK İLGİNİN SEBEBİ NE?
ASAYİŞ Haberi
MOBİLYA REKLAMLARI MEYVE Mİ VERİYOR ?

Büyük bir izdihama yol açan kampanyanın ilk 8’nci saatinde ürünlerin yüzde 80’i satıldı. Arz ve talebe göre 10-15 yada 20 gün sürecek kampanyaya ilginin her geçen gün artacağı gözleniyor


türk yurdu mobilyası satış sorumlusu cihan sünbül, kampanyanın ilk gününde böyle bir izdihamın olacağını beklemediklerini belirterek, 81 il ve yaklaşık 70 ilçede kampanya düzenlediklerini böyle bir izdihamı başka yerde görmediklerini söyledi.

Geçici süreli satış yapan bu firmanın ürünlerine gösterilen yoğun ilgi mobilyanın başkenti olma yolunda ilerleyen inegöllünün mobilyaya ne kadar muhtaç olduğunu gösterdi

 

Yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getiren sünbül, yüzde 10 karla ürettikleri ürünleri satmanın mutluluğunu yaşadıklarını, bu kampanyayla dar gelirli ailelerin imdadına yetiştiklerini söyledi. Kaliteli ürünü ucuza satmanın mutluluğunu yaşadıklarını da ifade eden sünbül, “2 yıl önce böyle bir kampanya başlattık. Bu kapsamda tüm türkiye’yi gezdik. Bizler göbeğimizi kaşıya kaşıya kaliteli ürünü ucuza satıyoruz. Kampanyanın ilk gününde 110 tır ürünle satışa başladık. 20 tır daha sonradan takviye yaptık. 50 tır daha hazırlatıyoruz. Oda bir gün içinde gelecek. Ürünlerimizin hepsi garantilidir” dedi.

Mobilya şehri inegöl’de 70 farklı ilçeye göre büyük ilgiyle karşılandıklarını belirten firma yetkilileri ve kampanyaya büyük ilgi gösteren ramazan ayı olmasına rağmen sabahın erken saatinde ankara yolunu kapatacak kadar ilgi gösteren  ilçe halkı,  tüm dikkatleri kısa bir süre öce kurulan mobilya tanıtım grubu çalışmalarına çekti

İşte merak edilen sorular;

İnegölde yapılan bu organizasyon inegöl mobilyasını nasıl etkiler

Kalite değeri belli olmayan ürünlerin inegöl’den satışa sunulması nasıl bir artı ile geri dönecek?

Bu organizasyona kim nasıl izin verdi

Tüm ulusal tv ve gazetelerde trilyonluk reklam kampanyaları başlatılan “inegöl mobilyası”  sloganı yerini “ucuz mobilya merkezi”ne mi bırakacak?

Çoğu mobilya sanayinde işçi olan ve çok ucuza satılan mobilyalardan kapış kapış alan inegöl halkı neden bugüne dek inegöllü mobilyacı esnafınca faydalandırılmadı?

İnegöl mobilyasında kar marjı ne kadar?

Mobilya başkenti olma yolunda ilerleyen inegöl’de izmir merkezli birkaç firma bu kadar ucuza nasıl mobilya satabiliyor?

İnegöl mobilyası tanıtım yetkilileri bu konu ile ilgili ne yapacak?

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MOBİLYA, REKLAMLARI, MEYVE, Mİ, VERİYOR, ?, ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.