KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
30 Nisan 2008 - Çarşamba 00:12 Bu haber 245 kez okundu
 
MOYAF 2008, 7 - 11 MAYIS TARİHLERİNDE
FUAR HAZIRLIKLARINDA SON AŞAMAYA GELİNDİ
- Haberi
MOYAF 2008, 7 - 11 MAYIS TARİHLERİNDE

7–11 Mayıs tarihleri arasında 1. si Gerçekleştirilecek olan İnegöl mobilya yan sanayi ahşap makineleri fuarı için hikmet şahin kültürparkı içerisindeki uluslar arası fuar merkezinde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

 

 

modef yönetim kurulu üyesi Bülent temelli, mobilyacılar odası başkanı Hamdi idil ve modef işletme müdürü bugün fuar merkezinde bir basın toplantısı düzenleyerek fuar çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

 

Basın toplantısında ilk konuşmayı yapan modef yönetim kurulu üyesi Bülent temelli, inegölü mobilyanın başkenti yapma yolunda önemli adımlar atıldığını, modef fuarlarıyla bu hedefe katkıda bulunduklarını ifade ederek, 1. İnegöl mobilya yan sanayi ahşap makineleri fuarında mobilyacı esnafının üretim ile ilgili son teknolojileri görme imkânı bulacağını söyledi. 

 

Mobilyacılar odası başkanı Hamdi idil ise, moyafla ilgili gerekli hazırlıkların son aşamaya geldiğini, Türkiye genelindeki tüm mobilya firmalarına davetiye gönderildiğini belirterek tüm mobilyacı esnafını bu fuara davet etti.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MOYAF, 2008,, 7, -, 11, MAYIS, TARİHLERİNDE,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.