KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
06 Mayıs 2008 - Salı 00:11 Bu haber 148 kez okundu
 
MOYAF 2008, 7 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILACAK
AÇILIŞI SANAYİ VE TİCARET BAKANI ZAFER ÇAĞLAYAN YAPACAK
DÜNYA Haberi
MOYAF 2008, 7 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILACAK

7–11 Mayıs tarihleri arasında ilki gerçekleştirilecek olan 1. İnegöl mobilya yan sanayi ve ahşap teknolojileri fuarı için hikmet şahin kültür parkı içerisindeki uluslar arası fuar merkezinde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

 

7 Mayıs çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açacak olan moyaf 2008 ile ilgili bilgi vermek amacıyla bugün fuar merkezinde bir basın toplantısı düzenlendi. 

 

Basın toplantısına itso başkanı metin anıl, mobilyacılar odası başkanı Hamdi idil ve yönetim kurulu üyeleri, modef yönetim kurulu üyesi Bülent temelli ve modef işletme müdürü İsmail bilican katıldı.

 

Basın toplantısında konuşan itso başkanı metin anıl, moyafta mobilya üretimi için gerekli olan makine ve malzemeler ile yan sanayi ürünlerinin sektörle buluşturulmasını hedefliyoruz. Fuarın açılışını 7 Mayıs çarşamba günü saat 14.00 te sanayi ve ticaret bakanı zafer çağlayanın katılımıyla gerçekleştireceğiz. Fuarımıza tüm üreticilerimizin ilgi göstermelerini bekliyoruz diye konuştu.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MOYAF, 2008,, 7, MAYIS, ÇARŞAMBA, GÜNÜ, AÇILACAK,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.