KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
08 Mayıs 2008 - Perşembe 00:11 Bu haber 202 kez okundu
 
MOYAF 2008 TÖRENLE İZLENİME AÇILDI
FUUAR KATILIMCILARI DÜZENLENEN YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.
- Haberi
MOYAF 2008 TÖRENLE İZLENİME AÇILDI

Modef fuarcılık tarafından organize edilen 1. İnegöl mobilya yan sanayi ve ahşap makineleri fuarı moyaf 2008 dün sanayi ve ticaret bakanı zafer çağlayanında katılımıyla düzenlenen törenle izlenime açılmıştı.

 

Dün akşam gölbaşı düğün salonunda modef fuarcılık tarafından moyaf 2008 de stant açan 95 firma temsilcisinin katıldığı bir yemek düzenlendi.

 

Yemeğe firma temsilcilerinin yanı sıra kaymakam durmuş gençer, belediye başkanı ve modef yönetim kurulu başkanı Alinur aktaş ile mobilyacılar odası başkanı Hamdi idil de katıldı.

 

Yemekte ilk konuşmayı yapan mobilyacılar odası başkanı Hamdi idil, modef yönetim kurulu olarak, üretiminde İnegöl de şekillendiğini ve ihtiyaca cevap verecek hale geldiğini göstermek amacıyla moyaf ı düzenlediklerini söyledi.

 

İnegöl ün en eski mobilyacı esnaflarından Özkan güriş ise inegölün artık mobilya merkezi olduğunu dile getirdi.

 

Yemekte fuara katılan firma temsilcileri de moyaf ile ilgili görüşlerini dile getirdiler.

 

Belediye başkanı ve modef yönetim kurulu başkanı Alinur aktaş ise, 19. cusunu düzenledikleri modefte edinilen tecrübelerle bu fuarı düzenlediklerini belirterek katılımcı firmalara teşekkür etti.

 

 

Yemekte son konuşmayı ise kaymakam durmuş gençer yaptı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MOYAF, 2008, TÖRENLE, İZLENİME, AÇILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.