KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 22:31 Bu haber 1547 kez okundu
 
Muharrem İnce iddiaları yanıtlayacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la CHP Genel Başkanlığı için görüştüğü iddia edilen CHP’li Muharrem İnce, “İspatlasınlar kendimi Taksim Meydanında yakarım” demişti. İnce, yarın saat 13.00’te Yalova’nın Elmalık köyündeki evinde bir basın toplantısı ile soruları cevaplayacak.
SİYASET Haberi
Muharrem İnce iddiaları yanıtlayacak

CHP içerisinden bir ismin CHP Genel Başkanlığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la sarayda başbaşa görüştüğü iddiası ortaya atılmıştı. İddiayı ortaya atan gazeteci daha sonra bu ismin CHP’li Muharrem İnce olduğunu açıkladı. İnce ise bu iddiaları yalanlayarak, “Bu iddiayı kanıtlasınlar kendimi Taksim Meydanında yakarım” demişti. İnce, son olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşımla bir basın toplantısı düzenleyeceğini duyurdu. İnce Tweet’inde şu sözlere yer verdi: “24 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.00’te Yalova Merkez Elmalık Köyündeki evimde sürece ilişkin kamuoyunu bilgilendirmek için isteyen gazetecinin istediği soruyu sorabileceği basın toplantısı düzenleyeceğim”.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muharrem, İnce, iddiaları, yanıtlayacak,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.