KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
23 Nisan 2008 - Çarşamba 00:12 Bu haber 209 kez okundu
 
ÖĞRENCİLER İNEGÖL`Ü YÖNETTİ
MAKAM KOLTUKLARI BİR GÜNLÜĞÜNE ÇOCUKLARIN
DÜNYA Haberi
ÖĞRENCİLER İNEGÖL`Ü YÖNETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında dün, İlköğretim Okulu öğrencileri Kaymakamlık, Garnizon komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü makamlarında bir müddet oturarak, temsili yönetim yaptılar.

İlk etkinlik Garnizon Komutanlığında, Şükrü Nailipaşa İlköğretim Okulu 4-B sınıfı öğrencisi Bilal Kılıç`ın Garnizon Komutanı Binbaşı Mehmet Terzi`nin oturmasıyla gerçekleştirildi. Okul Müdürü Hikmet Şencan, Okul Aile Birliği Başkanı İlhan Yeşil ve Sınıf öğretmeni Filiz Kayalı`nın da katıldığı ziyaret sırasında Bilal Kılıç, Garnizon Komutanı Mehmet Terzi`ye çiçek vererek, büyüyünce asker veya polis olmak istediğini söyledi.

Daha sonra Şakir Lakşe İlköğretim Okulu 8-C sınıfı öğrencisi Oğuz Demirhan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş`a çiçek vererek, Belediye Başkanlığı makamında oturdu. Okul Müdrürü Şerafettin Topal`ın da katıldığı ziyaret sırasında Belediye Başkanı Alinur Aktaş`da makamına oturan Oğuz Demirhan`a kalemlik ile ajanda hediye etti.

100. Yıl İlköğretim Okulu 6-C sınıfı öğrencisi Enis Burhan`da Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk`e çiçek verip, Milli Eğitim Müdürlüğü makamına oturdu. Okul Müdürü Ali Karakaş`ın da katıldığı etkinlik sırasında Milli Eğitim müdürü Mehmet Baştürk, makamına oturan Enis Burhan`a kitap hediye etti.

Kaymakamlık makamına ise Altıeylül İlköğretim Okulu 7-A sınıfı öğrencisi Enes Çelikmakas oturdu. Emniyet Müdürü Nusret Kızıltaş, Jandarma Komutanı Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk, Şube Müdürü Mustafa Karaaslan ve Okul Müdürü Abdurrahim Mercan`ın da katıldığı etkinlikte bir müddet Kaymakam olarak İnegöl`ü yöneten Enes Çelikmakas Kaymakam Durmuş Gençer`e çiçek verdi. Kaymakam Durmuş Gençer`de Enes Çelikmakas`a kitap hediye etti. Kaymakam Enes Çelikmakas, Emniyet Müdürü Nusret Kızıltaş`tan asayişle ilgili, Milli Eğitim müdürü Mehmet Baştürk`ten eğitimle ilgili bilgi alarak, Belediye Başkanı Alinur Aktaş`a telefon edip, hava kirliliği ve Katı Atık Depolama alanı ile ilgili, Sağlık Grup Başkanı Gönül Malat`tan da ikinci hastane ile ilgili bilgiler aldı.

Dün son etkinlik Emniyet Müdürlüğünde gerçekleşti. Gazi Osmanpaşa İlköğretim Okulu 5-A sınıfı öğrencisi Mustafa Ağace, Emniyet Müdürü Nusret Kızıltaş`a çiçek verip makamına oturdu. Okul Müdürü Canip Karatepe ile polis giysili öğrencilerin de katıldığı etkinlik sırasında Emniyet Müdürü Mustafa Ağace asayişle ilgili yapacağı çalışmaları anlattı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİLER, İNEGÖL`Ü, YÖNETTİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.