KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
03 Haziran 2008 - Salı 00:09 Bu haber 217 kez okundu
 
OLMUKSA`DAKİ YANGIN KORKUTTU
YANGIN KISA SÜREDE KONTROL ALDTIN ALINDI
DÜNYA Haberi
OLMUKSA`DAKİ YANGIN KORKUTTU

Dün saat 14.00 sıralarında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan Omluksa oluklu mukavva sanayi tesislerinde, kırpıntıların bulunduğu bölümde çıkan yangın, ikinci bir Omluksa faciasına yol açmadan söndürüldü.

Omluksa fabrikasının arka kısmında bulunan kırpıntı bölümündeki kırpıntı makinesinin içinde, henüz tespit edilemeyen bir nedenle yangın çıktı. Fabrika görevlileri bir yandan kendi imkânlarıyla yangına müdahale ederken, bir yandan İtfaiyeye haber verdiler. Aynı fabrikada 2006 yılında yaşanan yangında fabrikatamamen yanarak kullanılamaz hale gelmişti. Ancak bu kez yangın büyümeden söndürüldü.

 

olay yerine çok kısa sürede ulaşan İnegöl Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 32 metrelik itfaiye aracı dahil olmak üzere 5 araçla yangına müdahale etti.

 

Kısa sürede fabrika binasının duvarına yayılan yangın, itfaiyenin ve fabrika görevlilerinin yoğun çalışmaları ile kısa sürede kontrol altına alınıp, fabrika binasına yayılmadan söndürüldü. 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: OLMUKSA`DAKİ, YANGIN, KORKUTTU,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.