KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
21 Mayıs 2008 - Çarşamba 00:10 Bu haber 185 kez okundu
 
POSOFLULAR DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ
ÖDÜLLER DAVULLU ZURNALU TÖRENLE VERİLDİ
- Haberi
POSOFLULAR DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

İnegöl Posoflular Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından bu yıl, Güneydoğu’da şehit olan  Komando Çavuş Atalay Şeker adına düzenlenen 4. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasında şampiyonluk ipini Savaşır Köyü takımı göğüslerken, dereceye giren takımlara önceki akşam Kavaklaraltı Aile Çay Bahçesinde düzenlenen davullu zurnalı törenle ödülleri verildi.

 

 

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Belediye Meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri ile Posofluların katıldığı ödül töreni sırasında bir konuşma yapan İnegöl Posoflular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman Özütürk, dernek olarak her zaman ilklere imza attıklarını, bu yıl 18. sini düzenleyecekleri Seyran Şenliklerinin ve Futbol Turnuvasının diğer derneklere örnek olduğunu ifade etti.

 

Turnuvaya adını veren şehit Komando Çavuş Atalay şeker’e Allah’tan rahmet dilerek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise, İnegöl’de Posoflular Derneği ile Domaniçliler Derneğinin düzenlediği futbol turnuvalarının gıpta ile izlendiğini söyledi.

 

 

Altıeylül İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencisi İrem Baltacı’nın İstiklal Marşını okumasının ardından ödül törenine geçildi.

 

Ödül töreni, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, CHP İlçe Başkanı Necmi Demir, İnegöl Posoflular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman Özütürk ve diğer protokol üyeleri ile Posofluların katılımı ile davul zurna eşliğinde halaylar çekildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: POSOFLULAR, DERNEĞİ, FUTBOL, TURNUVASI, SONA, ERDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.