KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
27 Mart 2020 - Cuma 14:06 Bu haber 2064 kez okundu
 
Sağlıklı Hayat Merkezi’nden vatandaşlara korona desteği
Mustafakemalpaşa Sağlıklı Hayat Merkezi tarafından yapılan açıklamada, vatandaşlara korona virüsünden dolayı psikolojik destek sağlanacağı belirtildi.
BURSA HABER Haberi
Sağlıklı Hayat Merkezi’nden vatandaşlara korona desteği

Korona virüs nedeniyle Türkiye’de yaşanan zorlu süreçte, Mustafakemalpaşa Sağlıklı Hayat Merkezi’nden vatandaşlara yönelik önemli bir destek geldi. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamada psikolojik ve destek hattının oluşturulduğu belirtilirken, vatandaşların 0224 6142425 numaralı telefon üzerinden destek alabileceği ifade edildi. 

 


Virüs nedeniyle vatandaşlara yüz yüze bir görüşme yapma imkanı olmazken, ihtiyaç duyan tüm vatandaşların telefon ile destek alabileceği ifade edildi. Merkez bünyesindeki psikolog ve sosyal çalışma personelleri tarafından sağlanacak bu destekte vatandaşlara; ruh sağlığını koruma,  kendini daha iyi hissetme ve çocuklara bu sürecin nasıl anlatılması gerektiği gibi konularda bilgiler aktarılacak.  

 


Destek hattı hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında açık olacak. 

                                         

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlıklı, Hayat, Merkezi’nden, vatandaşlara, korona, desteği, , ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.