LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Haziran 2008 - Cumartesi 00:08 Bu haber 260 kez okundu
 
ŞAMPİYON VOLEYBOLCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI ÇELÇİKÇİ`Yİ ZİYARET ETTİ
- Haberi
ŞAMPİYON VOLEYBOLCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

Ak parti ilçe gençlik kolları başkanı Oktay arda ve yönetim kurulun üyeleri geçtiğimiz gün çeltikçi ilköğretim okulu müdürü yener yılar ve beden eğitimi öğretmeni nafi bilaloğluna tebrik ziyaretine bulundular.  Bursa da yapılan voleybol il şampiyonasında bursa 1. liğini elde ederek büyük bir başarıya imza atan küçük kızlar voleybol takımına çeşitli hediyeler veren gençlik kolları üyeleri okul müdürü yenel yılar ve beden eğitimi öğretmeni nafi bilaloğluna da plaket takdim etti.

 

Ak parti ilçe gençlik kolları başkanı oktay arda, çocukların sportif alanda gelişmelerinin önemli olduğunu söyleyerek, bursa şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan küçük kızlar voleybol takımını ve onları eğiten beden eğitimi öğretmeni nafi bilaloğlunu tebrik etti.

 

Çeltikçi ilköğretim okulu müdürü yener yılar ise, ziyaretlerinden dolayı ak parti gençlik koları üyelerine teşekküre etti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ŞAMPİYON, VOLEYBOLCULAR, ÖDÜLLENDİRİLDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.