KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
11 Haziran 2008 - Çarşamba 00:08 Bu haber 324 kez okundu
 
SEFERTASI DERNEĞİ 3. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
KONGREDE BAŞKANLIĞA YENİDEN OZAN TÜMER GETİRİLDİ
- Haberi
SEFERTASI DERNEĞİ 3. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Geçtiğimiz günlerde yeni hizmet binasının açılışı yapılan sefertası derneğinin 3. olağan genel kurul toplantısı dün akşam İnegöl esnaf sanatkârlar hizmet binası toplantı salonunda yapıldı.   Tek listeyle girilen kongrede başkanlığa yeniden ozan Tümer getirildi.

 

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan genel kurul toplantısına yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, mobilyacılar odası başkanı Hamdi idil ve dernek üyeleri katıldı.

 

Genel kurulda bir konuşma yapan Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise yaptığı konuşmada, sefertası derneğinin ihtiyaç sahipleriyle yardımseverler arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade ederek kongrenin hayırlı olmasını diledi.

 

Dernek başkanı ozan Tümer ise yaptığı konuşmada, yapmış oldukları çalışmalar hakkında dernek üyelerine bilgiler verdi.

 

Yapılan konuşmaların ardından denetleme ve faaliyet raporları okundu.

 

Daha sonra ise tek liste ile gidilen seçim sonucunda başkanlığa yeniden ozan Tümer getirilirken,  yönetim kurulunda hikmet döngel, Ömer şen, Ahmet zeki şen, yavuz sevinç, Mehmet parlatır, toprak yaran, mürteza alpsoy, Fikret bayram, mücahit şen, Nurullah eren, behlül subaşı, hülya özken ve resul can yer aldı.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: SEFERTASI, DERNEĞİ, 3., OLAĞAN, GENEL, KURULU, YAPILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.