KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
30 Nisan 2008 - Çarşamba 00:12 Bu haber 162 kez okundu
 
SİNANBEY İ.Ö.O.`NDAN DAYANIŞMA YEMEĞİ
OKULA GELİR ELDE ETMEK AMACIYLA KERMES DE DÜZENLENDİ
- Haberi
SİNANBEY İ.Ö.O.`NDAN DAYANIŞMA YEMEĞİ

Sinanbey İlköğretim Okulu Müdürlüğü ve Okul Aile Birliği tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle geçtiğimiz Cumartesi günü Çardak düğün salonunda Dayanışma, Yardımlaşma ve Egemenlik Yemeği düzenlendi. Yemeğe katılan kalabalık öğrenci velisi bayanlara pilav ikram edildi.

Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Diler Filiz ile Sinanbey İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Maksut Hepgüven’in birer selamlama ve teşekkür konuşmalarının ardından, Sinanbey İlköğretim Okuluna maddi manevi katkılarından dolayı öğretmen ve öğrenci velilerinden Zeynep Bindal, Diler Filiz, Nuran Sayıcıer, Kübra Bodur, Münevver Sağır, Emine Topalak, Hülya Özcan, Nazmiye Beken, Nilgün Sider Soğancı ve Nuray Ordu Yılmaz’a birer teşekkür belgesi verildi.

Okula gelir getirmek amacıyla, öğrenci velilerinin evlerinde hazırladıkları çeşitli yiyecek ve ev eşyaları ile hayır sever esnafların bağışladığı çeşitli eşyalar için çekiliş yapıldı. Bayanlar, müzik eşliğinde akşam saatlerine kadar bol bol eğlendiler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: SİNANBEY, İ.Ö.O.`NDAN, DAYANIŞMA, YEMEĞİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.