KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
23 Nisan 2008 - Çarşamba 00:12 Bu haber 226 kez okundu
 
SU KANALINDA KADIN CESEDİ BULUNDU
KİMLİĞİ BELİRSİZ KADIN CESEDİNİN ÖLÜM SEBEBİ ARAŞTIRILIYOR
DÜNYA Haberi
SU  KANALINDA KADIN CESEDİ BULUNDU

İnegöl`e bağlı Cerrah Beldesinde dün, Cerrah Dinlenme Parkının üst kısmındaki sulama kanalında kimliği belirsiz bir kadın cesedi bulundu.

Cerrah Dinlenme Parkına piknik yapmaya giden İnegöl Şakirlakşe İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri Bünyamin Bağış, Sercan Kansu, Oğuz Atış ve Volkan Aslan, dün saat 13.00 sıralarında Dinlenme Parkında çevreyi gezerken, sulama kanalında, kanalın orta destek kalaslarından birine takılı vaziyette kadın elbisesi gördüler. Sopalarla elbiseyi almak isteyince kalasa takılı vaziyette duran kadın cesedini fark ettiler. Heyecanlanan öğrenciler durumu çevrede piknik yapmakta olan birkaç aileye anlatmak istediler ama inandıramadılar.

Daha sonra kanalın yanından geçen yola çıkan öğrenciler, yoldan geçmekte olan motosikletli bir gence kanalda bir kadın cesedi bulduklarını söylediler. Genç öğrencilerle birlikte aşağıya inip cesedi görünce hemen durumu Jandarmaya bildirdi. Kısa sürede olay yerine toplanan gençler, kanalın suyunu yukarıdan başka istikamete çevirince kimliği belirsiz kadın cesedi tamamen ortaya çıktı.

Kısa sürede olay yerine gelen İnegöl Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme ekipleri, çevrede gerekli inceleme ve soruşturma başlattılar. İnceleme çalışmalarına Jandarma Komutanı Yüzbaşı İbrahim Yağız ile Üsteğmen Mustafa Arı`da bizzat nezaret ettiler. Cumhuriyet Savcısının da olay yerine gelmesinden sonra 40 yaşlarında tahmin edilen kimliği belirsiz kadın cesedi kanaldan çıkarıldı. Üzerinde herhangi bir kimlik bulunmayan ceset incelenmek üzere Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

40 yaşlarında olduğu tahmin edilen kadının öldürülerek mi kanala atıldığının yada dengesini kaybedip kanala düşmek suretiyle mi hayatını kaybettiğinin, ceset üzerinde yapılacak inceleme ve Bursa Adli Tıp Merkezinin raporu ile ortaya çıkacağı, olayla ilgili çok yönlü araştırma ve soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: SU, , KANALINDA, KADIN, CESEDİ, BULUNDU,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.