LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Nisan 2014 - Perşembe 18:58 Bu haber 289 kez okundu
 
TELEFERİK ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ
YOLCU SEFERLERİ MAYIS AYINDA BAŞLAYACAK
GÜNDEM Haberi
TELEFERİK ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Test çalışmalarının ve inşaattaki eksiklerinin hızla devam ettiği teleferik, yolculu seferlerine başlayacağı Mayıs ayından itibaren Kadıyayla ve Sarıalan`a eskiye göre daha kısa sürede daha fazla yolcu taşıyacak. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ile birlikte teleferiğin Teferrüç istasyonunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Teleferiğin çalışmaları devam ederken, tüm kontrollerinin de yapıldığını anlatan Genel Sekreter Seyfetin Avşar, Bursalılar Mayıs ayı sonundan itibaren teleferiği kullanabilecekler. Bursa, Türkiye`nin ve dünyanın en uzun hatlı teleferiğine kavuşuyor" diye konuştu.

Teleferiğin Teferrüç İstasyonu`nda inşaat çalışmaları da son aşamaya geldi. Bu kapsamda, istasyonda, engelli vatandaşlar için de asansör ve yürüyen merdivenler, güvenlik sistemleri ve yolculuk denetim birimi de bulunuyor

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: TELEFERİK, ÇALIŞMALARINDA, SONA, GELİNDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.