LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
15 Eylül 2009 - Salı 23:37 Bu haber 273 kez okundu
 
TÜRKİYE PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI İDDİALI GELİYOR
ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER BAŞKAN YİĞİT İLE İFTARDA BULUŞTU
- Haberi
TÜRKİYE PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI İDDİALI GELİYOR

10 yıl süreyle İnegöl’e bağlı Yenice Beldesinde Belediye başkanı olarak hizmet veren ve 29 Mart yerel seçimlerinde tekrar seçilemeyen Ramiz Yiğit, geçtiğimiz günlerde yaşanan sürpriz gelişme sonucu Abdullatif Şener önderliğinde kurulan Türkiye partisi’nin kurucu ilçe başkanlığına getirilmişti.

 

Teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdüren Türkiye Partisi İleç Başkanı Ramiz Yiğit ve İl yöneticileri ile partinin MKYK üyesi Prof. Dr. Çetin Volkan Akyol önceki akşam düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

 

Yemeğe MKYK Üyesi Prof. Dr. Çetin Volkan Akyol, İl Başkanı İlyas Kara, İl Sekreteri Mehmet Çetinkaya, Teşkilat Başkanı Mehmet Yıldız, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Türker İnkaya, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Erten Kaya, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Türkan Polat ve Kemal Dadı katıldı.

 

Yemeğin ardından konuşan İlçe Başkanı Ramiz Yiğit, Yönetim kurulunu kısa bir süre içerisinde oluşturarak, halkımızın beklentisi doğrultusunda çalışmalarımıza başlayacağız diye konuştu.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: TÜRKİYE, PARTİSİ, İLÇE, TEŞKİLATI, İDDİALI, GELİYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.