KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
06 Mayıs 2008 - Salı 00:11 Bu haber 164 kez okundu
 
VEHBİ KOÇ İ.Ö.O.`NDAN BAHAR ŞENLİĞİ
ÖĞRENCİLER BOL BOL EĞLENEREK DERS STRESİNİ ATTILAR
- Haberi
VEHBİ KOÇ İ.Ö.O.`NDAN BAHAR ŞENLİĞİ

Vehbi Koç İlköğretim Okulu Müdürlüğü ve Okul Aile Birliğinin ortak organizasyonu ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, oklun bahçesinde Bahar Şenliği düzenlendi.

Çok sayıda öğrenci velilerinin katıldığı Bahar Şenliğinde okulun folklor ekibi halk oyunları, İzci Grubu ise çeşitli gösteriler yaptılar. Okul Korosu ise seslendirdiği bahar şarkı ve türküleriyle Şenliğe ayrı bir renk kattı. Okul Aile Birliği üyeleri şenlik süresince okul bahçesinde hazırladıkları Gözlemeleri, okula gelir elde etmek amacıyla satışa sundular.

Vehbi Koç İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Hülya Alemdaroğlu, Bahar Şenliğini her yıl geleneksel olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiklerini söyledi. Öğrenci velileri ile çocukların bir araya gelip coşku yaşayıp, stres atmalarını sağladıklarını belirten Hülya Alemdaroğlu, aynı zamanda satışa sundukları Gözlemelerle, okulun çeşitli ihtiyaçlarını gidermeye yönelik gelir elde ettiklerini ifade ederek, katılan, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Vehbi Koç İlköğretim Okulu Müdürü Erdoğan Kızmaz ise, Geleneksel Bahar Şenliklerinin bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiklerini belirterek, çocukların velileri ile birlikte güzel bir gün geçirdiklerini söyledi. Hem öğrencilerin hazırladığı gösterilerin başarıyla sunulduğunu hem de öğrenci velilerinin hazırladığı gözleme ve pastaların, okula gelir getirmek amacıyla  satışa sunulduğunu ifade eden Müdür Erdoğan Kızmaz, öğrencilerini ve onları hazırlayan öğretmenlerini kutlayıp, emeği geçen, katkıda bulunan Okul Aile Birliği yöneticilerine ve tüm öğrenci velilerine teşekkürlerini sundu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: VEHBİ, KOÇ, İ.Ö.O.`NDAN, BAHAR, ŞENLİĞİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.