KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Haziran 2008 - Cuma 00:08 Bu haber 323 kez okundu
 
VEHBİ KOÇ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
UMUTELİ DERNEĞİ`NE GİYİM EŞYASI BAĞIŞLADILAR
- Haberi
VEHBİ KOÇ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Vehbi Koç İlköğretim Okulunda eğitim gören 7/D ve 7/E sınıfı öğrencileri, toplum hizmeti görevi çerçevesinde topladıkları giyim eşyalarını dün İnegöl Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi (Umuteli) Derneği yöneticilerine teslim ettiler.

 

Toplum hizmeti görevi kapsamında topladıkları giyim eşyalarını Umuteli Derneği Başkanı Rasim Solmaz, Sosyal Yardım Sorumlusu Ali Yılmaz ve Huzurevi Müdürü ve Umuteli Derneği yönetim kurulu üyesi Recep Şen’e teslim eden öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken, proje sorumlusu 7/E sınıfı öğretmeni Aysun Savaş, “7/D ve 7/E sınıfı öğrencileri toplum hizmeti olarak böyle bir çalışma yapmayı düşündüklerini, evlerinde ve çevrelerinde bulunan giyim eşyalarını ihtiyacı olan insanlara vermek istediklerini ifade ettiler. Bizde öncülük ettik. Topladıkları giyim eşyalarını Umuteli Derneği aracılığı ile ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşadılar” dedi.

Umuteli Derneği Başkanı Resim Solmaz ise, “Bizde bu eşyaları severek kabul ettik. Bu duyarlı davranışlarından dolayı öğretmenlerine ve öğrencilere teşekkür ediyoruz. Bir başka okulda oyuncak toplayıp teslim etmişti. Küçüklerin gösterdiği bu duyarlılığı büyüklerden de bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: VEHBİ, KOÇ, ÖĞRENCİLERİNDEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.