KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Eylül 2010 - Pazartesi 14:55 Bu haber 228 kez okundu
 
YENİ EĞİTİM YILI MİNİKLERLE BAŞLADI
OKULLAR KAPILARINI ÖNCELİKLE ANASINIFI VE BİRİNCİ SINIFLARA AÇACAK
EĞİTİM Haberi
YENİ EĞİTİM YILI MİNİKLERLE BAŞLADI

İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk yaptığı açıklamada, minik öğrencilerin okul kaygısının giderilmesi, gerçekleştirilecek olan sosyal ve sportif etkinliklerle öğrenme ortamını tanımalarının ve sevmelerinin sağlanması için, ilköğretim birinci sınıflar ile okul öncesi öğrencilerinin 14 Eylül 2010 Salı günü ders başı yapacaklarını bildirdi.

 

Müdür Mehmet Baştürk, “Bünyesinde Okul Öncesi bulunan İlköğretim Okullarımızın Okul Öncesi öğrencileri ile bütün İlköğretim Okullarımızın 1. sınıf öğrencileri 14 Eylül sabahı okullarıyla, yöneticileriyle, öğretmenleriyle tanışacaklar. Hafta boyunca okul ve çevre incelemesi yaparak, diğer öğrenci grubu okula gelmeden okullarını tanımış olacaklardır. Bu kapsamda okullarımızda gerekli hazırlıklar yapılmış olup, öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimiz velilerle ve öğrencilerle çeşitli toplantılar yapacaklardır. Yeni dönemin öncelikle İnegöl’deki tüm öğrencilere, eğitim çalışanlarına ve Türk Milli Eğitimine sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim” dedi.

 

20 Eylül 2010 Pazartesi günü sabahı tüm ülkede olduğu gibi İnegöl’de de tüm okullarda eğitim öğretime başlanacağını kaydeden Baştürk, “Sorunsuz bir başlangıç yapmak için Şube Müdürlerimiz, Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte geceli gündüzlü çalışmaktayız. Umarım güzel bir başlangıç yapar, 2009-2010 eğitim öğretim yılında almış olduğumuz başarılara bu yıl yenilerini ekleyerek devam ederiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİ, EĞİTİM, YILI, MİNİKLERLE, BAŞLADI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.