LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Mayıs 2008 - Cumartesi 00:11 Bu haber 264 kez okundu
 
YENİ, İTFAİYE ERLERİ İLKYARIDIM EĞİTİMİNDEN GEÇTİ
15 ADAY MEMURA SERTİFİKALARI VERİLDİ
- Haberi
YENİ, İTFAİYE ERLERİ İLKYARIDIM EĞİTİMİNDEN GEÇTİ

İnegöl belediyesince kısa bir süre önce istihdam edilen, 15 itfaiye aday memuruna,  halk eğitim merkezi ve akşam sanat okulunda Sağlık meslek lisesi öğretmenlerinden emine kaya ve ihsan göl tarafından verilen 40 saatlik uygulamalı temel ilk yardım eğitiminin ardından bugün İnegöl belediyesi itfaiye müdürlüğü binasında düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

 

 

Törene belediye başkan yardımcısı Yusuf şen, ilçe mem Mehmet baştürk, hem müdürü idris yüzer, inegöl belediyesi itfaiye müdürü Münir Kandemir ile Vehbi koç ilköğretim okulu müdürü Erdoğan kızmaz katıldı.

 

Törende konuşan hem müdürü idris yüzer, itfaiye erlerinin verilen eğitimle kaza, yangın, deprem ve benzeri afetlerde daha bilinçli ilk yardım uygulaması yapacağını söyledi.

 

İlçe mem Mehmet baştürk ise, itfaiye ekiplerinin her alanda eğitimli olmasının önemine dikkat çekti.

 

 Belediye başkan vekili Yusuf şen ise ilk yardımın bilinçli bir şekilde yapılmasının önemli olduğunu belirterek bu eğitimin verilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti

 

Yapılan konuşmaların ardından aday memurlara sertifikaları verildi.

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİ,, İTFAİYE, ERLERİ, İLKYARIDIM, EĞİTİMİNDEN, GEÇTİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.