KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Mayıs 2008 - Çarşamba 00:10 Bu haber 321 kez okundu
 
YENİCE 19 MAYIS İ.Ö.O.`DAN 2.ÇOCUK ŞENLİĞİ
MİNİK ÖĞRENCİLERİN GÖSTERİLERİ BEĞENİYLE İZLENDİ
- Haberi
YENİCE 19 MAYIS İ.Ö.O.`DAN 2.ÇOCUK ŞENLİĞİ

Yenice 19 Mayıs ilköğretim okulu tarafından bu yıl 2. si düzenlenen çocuk şenliği bugün okulun çok amaçlı salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

2. çocuk şenliğine yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, başkan yardımcısı Harun demiray, dere mahallesi muhtarı şükrü kutluca, okul müdürleri öğretmenler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

 

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan şenlikte ilk konuşmayı yapan okul müdürü Nevzat kaya, öğrenciler arasındaki kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenledikleri 2. çocuk şenliğine katılan tüm velilere teşekkür etti.

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise 19 mayıs ilköğretim okulunu eğitim ve sosyal faaliyetlerde çok başarılı olduğunu belirterek bu başarıda emeği geçen öğretmen ve öğrenci velilerine teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından minik öğrencilerin hazırladığı gösteriler büyük beğeniyle izlendi.

 

Programda ayrıca,  katılımlarından dolayı yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ve başkan yardımcısı Harun demiraya çiçek takdim edildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİCE, 19, MAYIS, İ.Ö.O.`DAN, 2.ÇOCUK, ŞENLİĞİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.