LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Haziran 2008 - Salı 00:08 Bu haber 464 kez okundu
 
YENİCE GÖLETİNDE DÜĞÜN SEZONU AÇILDI
İLK DÜĞÜN CEMİYETİNİN FARKLI BİR ANLAMI VARDI
DÜNYA Haberi
YENİCE GÖLETİNDE DÜĞÜN SEZONU AÇILDI

İnegöle bağlı yenice beldesinde bulunan,  yürüyüş parkurları, spor aletleri ve doğal güzellikleriyle İnegöl ve yenice halkının yaz aylarında uğrak yeri olan yenice Göletinde yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün organizasyonları da başladı.

 

Yenice göleti ve mesire alanında bulunan, rasim türkerin işletmeciliğini yaptığı tesisler her türlü düğün, toplantı ve cemiyete ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

Açık havada ve doğal güzelliklerin hakim olduğu bir ortamda mutlu günlerini daha da güzelleştirmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir mekan olan tesislerde düzenlenen ilk düğünde Mehmet yılmaz ve Fatma Hüseyin çifti dünya evine girdiler.

 

Bu düğünün farklı bir anlamı da vardı. Kamyon şoförlüğü yapan Mehmet yılmaz ve Fatma Hüseyin çifti 2006 yılında düğün hazırlıkları yapıyordu. Ancak düğüne kısa bir süre kala Mehmet yılmaz bir trafik kazası geçirdi ve belden aşağısı felç oldu.  Yaşanan bu talihsiz olay Mehmet yılmaz ve Fatma Hüseyin çiftini aşklarından vazgeçirmedi. 2 yıllık bir aradan sonra genç çift yenice beldesi gölet ve mesire alanında düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. 

 

Düğün törenine katılan yenice belediye başkanı ramiz yiğit, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, tüm İnegöl ve çevre halkını her türlü düğün ve toplantılarını açık havada ve doğal güzelliklerin içerisinde gerçekleştirebilecekleri tesislere davet etti.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİCE, GÖLETİNDE, DÜĞÜN, SEZONU, AÇILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.