KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
20 Eylül 2010 - Pazartesi 18:20 Bu haber 158 kez okundu
 
YENİCE’YE PARK HİZMETİ…
GÖLET ÇEVRESİNDEKİ DÜZENLEMELER İLE HİZMETE GİRDİ
GÜNDEM Haberi
YENİCE’YE PARK HİZMETİ…

Gölet çevresindeki dinlenme parkı ve mesire alanı düzenlemelerine, 2009 yılı yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığı görevine getirilen Hasan Aksu tarafından devam edilerek,  2009 yılı içerisinde gölet çevresi yürüyüş yolları, piknik masaları, kamelyalar ile startı verilen ve 2010 yılı içerisinde peysaj projesine göre çevre düzenlemesi yapılarak güzel bir alan oluşturulan Yenice Belediyesi Gölet Dinlenme Parkı, önceki gün muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

 

 

 

Törenin açış konuşmasını Yenice Belediye Başkanı Hasan Aksu yaptı

 

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, MHP Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’da konuşmasında, Kaymakam Durmuş Gençer

 

Konuşmaların ardından, katılan protokole çiçek takdim ile birlikte kurdele kesilerek Yenice Belediyesi Gölet Dinlenme Parkı  hizmete  açıldı. Hacivat-Karagöz gösterileri sırasında  katılan herkese yemek ikramında bulunuldu. Ayrıca katılanlara yenice belediyesi armalı şapkaların hediye edilmesi ile törende güzel bir görüntü ortaya çıktı.

 

 

Müzik şöleni, akordeonu ile çalıp söylediği Binnaz türküsüyle  gündeme gelen, Rumeli yöresi türkülerini sempatik hareketleriyle seslendiren bir zamanların ünlü ses sanatçısı Ciguli’nin konseri ile start aldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: YENİCE’YE, PARK, HİZMETİ…,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.