KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 15:43 Bu haber 347 kez okundu
 
Yetenek Sirki İnegöllü Miniklerle Buluştu
İnegöl Belediyesi, okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle çocuklar için karne hediyesi olarak “Yetenek Sirkiniz” cambaz ve sirk gösterisi düzenledi.
KÜLTÜR SANAT Haberi
 Yetenek Sirki İnegöllü Miniklerle Buluştu

Kış mevsimi boyunca hafta sonları çocuklara yönelik düzenlediği çocuk tiyatrolarıyla minikleri sanatla buluşturan İnegöl Belediyesi, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocuk etkinliklerini arttırdı. Minik öğrencilere karne hediyesi olarak sirk gösterisi düzenlendi. “Yetenek Sirkiniz” cambaz ve sirk gösterisi, Cumartesi günü iki seans olarak İnegöllü miniklerle buluştu.

Beşinci Mevsim kültür Sanat Merkezinde 2 seans olarak gerçekleştirilen programa çocuklar yoğun ilgi gösterirken, Cambaz Mithat birbirinden ilginç akrobasi gösterileri ve oyunlarını İnegöllü minikler için sergiledi. İçerisinde sihirbazlık, jonglör, denge şovları, akrobasi, sihirbaz, tek teker bisiklet ve ateş ve palyaço gösterilerinin yer aldığı programda, ilginç şovlarla çocuklar doyasıya eğlendiler.

6-13 yaş arası çocuklara yönelik düzenlenen gösteride, İnegöllü minikler unutulmaz bir gün yaşadı. İlk seansı 13.00’da, ikinci seansı ise 15.00’da yapılan program, 45’er dakika sürdü. Gösteri sonrası aileler ve minikler, İnegöl Belediyesi’ne program için teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Yetenek, Sirki, İnegöllü, Miniklerle, Buluştu,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.