Gürkan GÜZELEL


İbrahim Üzülmez, Bursaspor ÜZÜLÜR!


Çaykur Rizespor ve Gençlerbirliği'ni Süper Lig'e çıkaran, TFF 1. Lig'in en önemli, en kaliteli isimlerinden biri olarak Bursaspor'la sözleşme imzalayan Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor. 


Keçiörengücü deplasmanında da yaptığı değişikliklerle oyuna etki edemeyen ve çıkardığı ilk 11 ile çok tartışılan İbrahim Üzülmez, Bursaspor'un bu sezon Süper Lig'e çıkmasını gerçekten de istiyor mu?
Selçuk Şahin 90 dakika boyunca çok ağır kaldı ve kendi yarı sahasından bile çıkamadı. Bu adamı antrenmanda izleyen yok mu?
Şampiyon apoletli bir takımla zirveye oynadığımız maçta çıkarken kontra atak yiyoruz ve suni çim takımından 1 puan bile alamadan geri dönüyoruz. Bu komedi filmi değil de nedir? 


Bu disiplinsizliği kim sağlıyorsa, her maç canını dişine takan Sedat Dursun ve Burak Kapacak'ın bile inancını yitirmesini sağlamış! 
Futbolcuların ve personellerin aylardır maaş alamadığı dillerde dolanıyor. Bütçe zaten delikken prim alacağına hangi futbolcu inanabilir? Bu kritik süreçte ligin bitimine birkaç hafta kala oyuncuların maaşlarının ödenmemesi takıma olumsuz anlamda büyük bir etki yapıyor.  


Ali Akman son 3 dakika oyuna alınacak bir oyuncu değil. O gencecik çocuk her maç kendini kanıtlamasına rağmen, elimizde tazı varken kağnıları sahaya sürerek bırakalım galibiyet almayı ancak çimleri teptiririz. Bu konuda da ne Kubilay ne de Selçuk yorulur.
Özer Hurmacı orta alanda ofansif olarak fark yaratabilecek kapasitede bir oyuncuyken inatla kanat oynatılmaya devam ediliyor. 15 yaşında bilgisayarda takım yöneten çocuk yapmaz bu hatayı Sayın Üzülmez!
Her ne kadar önceki maçlardaki performansına nazaran biraz vasat oynasa da, 60 dakika oyunda kalan Burak Kapacak 20 yaşında olmasına rağmen oyundan çıkıyor 40 yaşında en son Çağlar'ın yanında bardaş kurup oturmak zorunda kalan Selçuk Şahin 90 dakika oyunda kalıyor. 


İlk 2 için elimizdeki şansı iyice kaçırdık! 
Play Off var diye umutlanmadan önce de çok iyi düşünmemiz gerekiyor. Bu takımın en önemli oyuncusu taraftar, artık ne yazık ki tribünlerimiz boş. İşimiz çok zor...
Şurada altı üstü 5 maçımız kaldı... 
Artık futbol oynayın, gururumuzla değil!