KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yazı Detayı
22 Aralık 2019 - Pazar 22:43 Bu yazı 1209 kez okundu
 
AYNI TAS AYNI HAMAM
Tolga Bahadır ŞİMŞEK
kanal16tv
 
 

-Genel futbol anlayışında teknik direktör değişikliği yapan takımların ilk oynadığı karşılaşmalarda ekstra motivasyon olgusu beklenir.

-İbrahim Üzülmez çiçeği burnunda teknik direktörümüzü ilk maç itibariyle eleştirmek istemiyorum. Fakat Bursaspor’u çok iyi takip ederek etüt ettiğini düşünmüyorum.

-Yalçın Koşukavak döneminde performanslarını eleştirdiğimiz Lato, Cüneyt Köz ve adını kaç haftadır duymadığımız İgor’un ilk on birde ne işi olduğunu bu akşam kimse çözemedi.

-İbrahim hocam futbol basit bir oyun macera aramanın anlamı gereksizdir. Bu maçta ekstra motivasyon sağlayacak İsmail Çokçalış, Sedat Dursun, Ali Akman’ın nerede olduğunu adama sorarlar hocam…

-Bursaspor’un ikinci yediği gol halı sahada maç izleyenlerin kaleden kaleye nasıl gol olur pozisyonunun tekrarıydı. Kusura bakmayalım böyle bir golü kalesinde gören takımın hiçbir mazereti olamaz.

-Haftalardır üretken olmayan Selçuk Şahin ve Burak Altıparmak gibi bir orta sahadan verimlilik alabilme şansınız yoktur.

-Fizik ve kondisyonun olarak takımın seviyesi yerlerde, şampiyonluğa oynayan takımın fizik gücünün sorgulanması gerekiyor.

-Bursaspor olarak diğer takımları kahraman yapmaya devam ediyoruz. Bizim  seviyemizde olmadığını düşündüğümüz ilçe takımı on maçlık namağlup serisine devam ediyor ve zirveye tırmanıyor.

-Geçen hafta köşe yazımda ortaya koyduğum öngörülerim üzülerek gerçekleşti. Erzurum  ve Akhisar’ın puan kaybettiği haftada lider Hatayspor’la puan farkımız 12’ye çıktı.

-Ayrıca bir parantezde Hakem Kadir Sağlam’a açmak gerekiyor. Son dakikalarda resmen Bursaspor’un net penaltısını yedi. Yönetimimizin bu konuyla ilgili tavrını çok merak ediyorum. Haftalardır hakemler inceden inceye Bursaspor’un aleyhine kararlar verdi. Artık tahammülümüz kalmadı.  

 
Etiketler: AYNI, TAS, AYNI, HAMAM,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.