Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

AK PARTİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU!

İŞTE O İSİMLER...
  BURSA İLİ 7. OLAĞAN KONGRESİ 
  İL BAŞKAN ADAYI;  
DAVUT GÜRKAN
İL YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI   İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI  
1 DAVUT GÜRKAN   1 NURDAN SARICA  BAĞCI  
2 ADNAN KURTULUŞ   2 OKAN DİNÇDERİN  
3 ALİ SAİT ADİLOĞLU   3 TARIK AKMAN  
4 ASUMAN AKÇAY SAKALLI   4 ERDOĞAN AKYILDIZ  
5 BİLAL TUTUŞ   5 BAYRAM ALİ YUSUFOĞLU  
6 BÜNYAMİN SAVAŞ ALBAYRAK   6 CEVAT KOÇ  
7 CEMİLE YİĞİT   7 ORHAN SAMAST  
8 DERGAH MANSUR ALKAN   8 MEHMET AKİF DİKİCİ  
9 DİLEK YAMAKOĞLU   9 İSMAİL TUĞRUL  
10 EBRU AHU   10 NUMAN YURTSEVER  
11 ENGİN KÖKÇIKARAN   11 MEHMET FATİH ÇOLAK  
12 EROL ORUÇ   12 MEHMET TAŞAR  
13 FATMA ŞAHİN   13 ABDÜLKADİR TAŞÇI  
14 FERHAT EROL   14 MUHAMMET ALİ BAKIR  
15 FEYZA ŞÜKRAN  HAKYEMEZ   15 ERDAL KÜÇÜK  
16 FUAT ALPASLAN   16 ZEHRANUR DALGIÇ  
17 GÖKHAN YILDIZ   17 FATİH DURSUN   
18 GÜLTEN  DOĞRUL   18 FATİH DÜZENLİ  
19 HASAN DURMAYAZ   19 MEHMET ÇORUH  
20 İRFAN  AKKAYA   20 YAVUZ AMAN  
21 İZZET ŞENOCAK   21 AHMET ARAS  
22 KAMİL BAYRAMİÇ   22 VOLKAN ALPEREN MENTEŞE  
23 KEMAL ERMİŞ   23 LATİF SAĞLAM  
24 KEVSER ÖZTÜRK   24 FARUK POLAT  
25 MAHMUT KEMAL BİLGİN   25 ÖMER FARUK ÖZDEMİR  
26 MEHMET EMİN KASAPOĞLU        
27 MEHMET FATİH ÖZKUL        
28 MEHMET REFİK SELİK         
29 MUSTAFA  KAYMAZ        
30 MUSTAFA YAVUZ        
31 MUSTAFA YILDIRIM        
32 NURETTİN ARİF KURTULMUŞLAR        
33 NURETTİN ÖZBAĞKIRAN        
34 OĞUZ  BABACAN        
35 ORHAN AYGÜN        
36 OSMAN DOĞRUYOL        
37 OSMAN ÖZTÜRK        
38 OSMAN ŞAHİN         
39 SALİH  BAHADIR        
40 SERVET KAYNAR        
41 SETENAY ASYAT YÜKSEL OLGUNER        
42 SİNAN  KAHRAMAN        
43 SÜHEYLA BÜLBÜL        
44 SÜLEYMAN SON         
45 ŞAHİN BİBA        
46 ŞAKİR EMİN        
47 UFUK AY        
48 ÜMMÜHAN FİDAN         
49 ZEHRA ALTINÖZ        
50 ZEYNEP HÖÇÜK        
İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI   İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI  
1 MEHMET ZAHİT YANAR   1 MELİH ÜNAL  
2 EMRE BARIŞ ŞENKOYUNCU   2 AHMET ARİF BÜYÜKASLAN  
3 ASİYE BAYRAM   3 MUHAMMED ŞAFAK  
4 ÖMER FARUK KOÇER   4 İSMAİL SAFA AKGÜN  
5 AYHAN ARSLAN   5 EMİRHAN TOLGA ÇAVUŞOĞLU  
           
İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ  HAKEM KURULU
ASIL ÜYE ADAYLARI
  İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU
YEDEK ÜYE ADAYLARI
 
   
1 MUSTAFA GÜRSES   1 MEHMET SEVİM  
2 HABİL SİNAN ONUK   2 ORHAN DOĞAN  
3 MEHMET KARAKOYUN        
           
BÜYÜK KONGRE DELEGE ASIL ÜYE ADAYLARI    BÜYÜK KONGRE DELEGE YEDEK ÜYE ADAYLARI  
   
1 DAVUT GÜRKAN   1 DİLŞAD KAFADAR  
2 FARUK ÇELİK   2 FATMA ZEHRA YEKELER  
3 ALİNUR AKTAŞ   3 ANZELHA NAZLI TAN  
4 EMEL GÖZÜKARA DURMAZ   4 AYNUR BEKİ  
5 TARIK KÖSE   5 ZEHRA ASLAN  
6 AYHAN SALMAN   6 AYSEL ÖZCAN  
7 AYŞE HAYRUNNİSA AVCI   7 YELİT KARAKAŞLAR YILMAZ  
8 ELİF GÜLSÜM YILMAZ   8 MUAZZEZ YİĞİT  
9 ÜMİT KARADOĞAN   9 DERYA BALCIOĞLU  
10 MERVE NUR BAĞLAN   10 GÜLCAN ADAKLI  
11 İSMAİL AYDIN   11 ELİF KURTULDU  
12 MAHMUT SAMİ MALLI   12 MUSA SAĞIR  
13 YUSUF İŞLER   13 AHMET HAMDİ BEYHAN  
14 ŞEVKET ORHAN   14 ÖMER FARUK BAŞTÜRK  
15 UMUT GÜÇLÜ   15 KAAN ÖZSOY  
16 UFUK CÖMEZ   16 BERK YİGEN  
17 MUSTAFA DÜNDAR   17 AHMET KEMAL ORAKLI  
18 ALİ ERBAY   18 MEHMET SEMİH BOZDEMİR  
19 OKTAY YILMAZ   19 SEMİH TÜRKCAN  
20 EŞREF KUREM   20 BAYRAM ALİ SAYIN  
21 MUSTAFA DURMUŞ   21 ÖMER FARUK KAPLAN  
22 ALPER TABAN   22 BURAK ÇAĞATAY MUTİ  
23 MEHMET ŞAMİL YİĞİT   23 ÜLHAK EYİN  
24 MURAT HALLAÇOĞLU        
25 MEHMET KANAR        
26 İNCİ SÖĞÜTLÜ        
27 ZEKERİYA HACIOĞLU        
28 MUSTAFA IŞIK        
29 ERTEM İŞCAN        
30 ALİ ÖZKAN        
31 GÖKHAN ULUSU        
32 BEKİR AYDIN        
33 SİNAN AKTAŞ        
34 ÖNDER TANIR        
35 FİKRET HATİPOĞLU        
36 HALİL İBRAHİM GÖKBULUT        
37 KAĞAN MEHMET USTA        
38 RAMAZAN TURHAN        
39 ALİ AYKURT        
40 ÖZCAN YENİ        
41 MEHMET KESKİN        
42 KAMİL TURHAN        
43 AHMET KORKMAZ        
44 YAKUP BAYRAM        
45 YILMAZ ATAŞ        

 

Kongrede kullanılan oy :449


Geçerli oy : 449 


Davut başkanımıza ve yönetim kurulu arkadaşlara hayırlı olsun.

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0
2.Alanyaspor 0 0 0 0 0 0
3.Altay 0 0 0 0 0 0
4.Antalyaspor 0 0 0 0 0 0
5.Başakşehir FK 0 0 0 0 0 0
6.Beşiktaş 0 0 0 0 0 0
7.Çaykur Rizespor 0 0 0 0 0 0
8.Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0
9.Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0
10.Galatasaray 0 0 0 0 0 0
11.Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0
12.Giresunspor 0 0 0 0 0 0
13.Göztepe 0 0 0 0 0 0
14.Hatayspor 0 0 0 0 0 0
15.Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0
16.Kayserispor 0 0 0 0 0 0
17.Konyaspor 0 0 0 0 0 0
18.Sivasspor 0 0 0 0 0 0
19.Trabzonspor 0 0 0 0 0 0
20.Yeni Malatyaspor 0 0 0 0 0 0
21.Denizlispor 40 6 24 10 -39 28

Pazar

30.4 °

Pazartesi

33.4 °

Salı

33.9 °